Biz Kimiz?

Hakkımızda….
Bizim için zorlu bir başlangıçtı…
Değerler oluşturduk, misyon oluşturduk ve en önemlisi vizyon oluşturduk.

Önce inandık ve yola çıktık. İşe başladığımız ilk günden beri hedefimiz; değerlerimizden taviz vermeden taahhüt altına aldığımız işleri başarı ile tamamlamak ve bu işleri yeni projelerle devam ettirmek oldu. İnsana ve doğaya saygıyı benimsedik. Sadece sözleşmelerimizden kaynaklı sorumluluklarımızın yanında birde gelecek nesillerin taktirini kazanmak için izler bırakmaya çalıştık.

Tabi bunun için nerede yeni bir teknoloji varsa araştırdık, bulduk ve uygulamalarımızda kullandık. Sürekli yenilendik. Okullar, Yurtlar, Hükümet Konakları, Sosyal Tesisler, Emniyet Binaları, Spor Salonları, Belediye Hizmet Binaları… İşte tüm bunlar her şeyin en iyisini hak eden Milletimizin olduğu için bütün özverimizle taahhütlerimizi tamamladık. Sadece Ülkemizde değil yurt dışında da taahhüt altına aldığımız işlerde Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık.

20 Yılı aşan tecrübesi , kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen iş anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile N Mimar her geçen gün projelerine hız vererek büyümeye ve yaptığı işlerle Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Örnek alınan bir marka… Küresel hizmet veren müteahhitlik firmaları arasında en yenilikçi sistem ve yöntemleri kullanan, yaptığı projeler ile diğer firmalara da ilham kaynağı olan, sektörün lider markalarından biri olmak…

Misyonumuz

Vizyonumuzun temeli… Önceliğimiz yaptığımız işi doğru yapmak. Bizim için imalatlarımızdaki kalite akabinde, sorumlu olduğumuz kişilerin taktirini kazanmak ve bunu sürekli hale getirmek

Sohbet Başlat
Bize ulaşın
Merhaba nmimar hoşgeldiniz. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz...